O szkółce - Baranowscy

Przejdź do treści

Menu główne:

Kwalifikowana Szkółka Krzewów Owocowych oraz Krzewów Róż to firma z 35-letnią tradycją w produkcji materiału szkółkarskiego. Nasze drzewa i krzewy cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Firma nasza położona jest 25 km na wschód od Poznania (powiat poznański) w gminie Kostrzyn Wielkopolski z siedzibą przy ulicy Mickiewicza 28 A. Gospodarujemy na własnych gruntach rolnych o powierzchni ok. 100 ha w całości nawadnianych z naszych zbiorników wodnych. Firma zatrudnia kilkudziesięciu pracowników głównie z terenu gminy Kostrzyn.

Produkujemy krzewy owocowe, takie jak agresty, porzeczki, maliny, leszczyna. Zajmujemy się także produkcją podkładek wegetatywnych i generatywnych pod drzewa owocowe.

Głównym produktem naszej firmy są krzewy róż. Corocznie produkujemy około 700.000 krzewów róż w 200 odmianach i kilkunastu grupach:

∙ Miniatury
∙ Polianty
∙ Rabatowe-Patio
∙ Castel
∙ Wielkokwiatowe
∙ Renesanasowe-Parkowe
∙ Cotyardy
∙ Pnące
∙ Okrywowe
∙ Pienne
∙ Nostalgiczne

Wyróżniają się one fascynującym zapachem i kolorem. Dodając przy tym nasza dbałość o najwyższą jakość roślin oraz spełnienie oczekiwań i upodobań klientów, zajmujemy od kilku lat pierwsze miejsca w Polsce na festiwalach i wystawach róż.

Posiadamy od 20 lat wyłączne i generalne przedstawicielstwo z pozwoleniem na udzielanie sublicencji na teren całej Polski, jednej z największych firm hodowlanych róż w Europie Rosen Tantau (Niemcy) Rośliny naszej produkcji w 90% trafiają na eksport zdobywając coraz to szersze kręgi klientów, którzy szukają nowych, niespotykanych róż do swoich ogrodów o oryginalnym zapachu i wyglądzie.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego